Компьютерлік корпус, Gamemax, Infinity Mini WH, 9101-0000R0211, 9101-000050R00190, M-АТX, USB 3.0*1/ USB 2.0*2, HD AUudi, КVUUVWUQNUQUQWUQNNQNVNVNVQNWXNQNVVWWXNVQV2.QNVNVNVU2.WiVWN мимо такиеор = = такие 358х275х373мм, Б/П-сіз Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9101-0000R0211 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 7 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 336х270х350 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 330 |
| ТҮК коды | 0200230921926 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145615296 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Сверху: 120/140/240mm; Сзади: 120мм; Боковое: 240мм; Снизу: 240мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6931858775366 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 27 990 ₸





