Компьютерлік корпус, Gamemax, Infinity Pro BK, 9101-0000R0156, 14100903090, Mid Tower, ATX/m-ATX/ITX, USB 3.0*1/ Type-C*1/ HD Audio, 5*120мм ARGB желдеткіштері, Процессордың салқындатқышының биіктігі 160мм, VGA ұзындығы 400мм, Бөлімдер саны 1*3,5" / 3*2,5", Болат/Шыңдалған шыны, 418х272х454мм, Б/П жоқ, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9101-0000R0156 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 5 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 418х272х454мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145615291 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,1 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Бүйірлік: 120/240/280/360мм; Артқы: 120мм; Төменгі: 240мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/ru/list_175/3887.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858778299 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 76 900 ₸





