Компьютерлік корпус, Gamemax, Vista COC AB, 1115-3806R0004, 12380600001, Mid Tower, АТX/m-АТХ/ITХ, USB2.0*1/ USB3.0* 1 / ТеXС 1\Whouszel Кruzeljlujlument Кейiлте ұзындығы 165 км; ұзындығы 22х1850х27 км; Үлгі қақпалығы VNVXXWQV 135С33; VQU = = = = = = такие Болат/Шыңдалған шыны 340*200*448 мм Б/П-сыз Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1115-3806R0004 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 6 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 386х200х436мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 330 |
| ТҮК коды | 0200230937170 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145615297 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240мм; Артқы жағы: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/Infinity/3734.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858775908 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 40 900 ₸





