Компьютерлік корпус, Gamemax, Vista COC AW, 1115-3806R0005, 12380600002, Mid Tower, ATX/m-ATX/ITX, USB2.0*1/ USB3.0*1/ TypeC *1/ HD-Audio, Салқындатқыш 5*12см ARGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 155мм, VGA ұзындығы 330мм, Бөлімдер саны 2*3,5" / 2*2,5", Болат/Шыңдалған шыны, 340*200*448 мм, Б/П жоқ, Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1115-3806R0005 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 6 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 386х200х436мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 330 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145615340 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240мм; Артқы жағы: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/Infinity/3734.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6931858775915 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 900 ₸





