Гарнитура, Razer, Kraken XLite, RZ04-02950100-R381, Ойын гарнитурасы, Иілгіш айналмалы микрофон, Динамикалары 50 мм, 7.1 Surround Соуund; Радиомиологиялық радиоактивтер Радиоторапты шамның пайдалану сипат.Созылып ағу режимi 11.2.2.012.Сейсондарға жетелегіш жүйелестер; 112.Сенгіштігі 1-ге дейінгі радиолокациялар: = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Сезімталдық | 96 дБ |
| Микрофон | бұрма |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-02950100-R381 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 0.72 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 50 сағатқа дейін |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 40 мм |
| Дыбыс | Виртуалды 7.1 |
| Интерфейстер | 3.5 мм шағын джек, 2.4 гГц, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200058245976 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 100794850 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Зарядтауға арналған қосқыш | USB Type-C |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ДК / PlayStation / Android және ioS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/gameaudio/razer-kraken-x-lite?srsltid=AfmBOopjJ1e2ur KyBE6uaSв2 Roz8KX11NVQVUQVWVVQVVQVVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQVQV = такие- такие |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Микрофон түрі | Алмалы-салмалы |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымсыз / Сымсыз |
| Жиілік диапазоны | 20 Гц – 20 КГц |
| Штрих-код | 8886419378082 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 990 ₸





