Гарнитура, Razer, Kraken for Console, RZ04-02830500-R3M1, Ойын гарнитурасы, бұрылыс иілгіш микрофон, динамикасы 50 мм Жиіліктер диапазоны: 12Гц- 28кГц 1 кгц кезіндігінің сезілетіні,: 11х18х18х18х35х01х0150 101-235х30С 165-211х01х27С1101-2; мимо = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Сезімталдық | 109 дБ |
| Микрофон | бұрма |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-02830500-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 1.01 кг кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 50 мм |
| Дыбыс | Виртуалды 7.1 |
| Интерфейстер | 3,5 мм шағын джек |
| ТҮК коды | 0200136417080 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 100729980 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ПК / Mac / PlayStation / Xbox / Nintendo Switch / Android & iOS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/gameaudio/razer-kraken?srsltid=AfmBOooz8gSOdeYK5_Jm1qLCkiDI8QCYik0LzArIU_qvXZdMjW-wpQtN |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Микрофон түрі | Кіріктірілген |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымды |
| Жиілік диапазоны | 12 Гц – 28 КГц |
| Штрих-код | 8886419371984 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 990 ₸





