Қуат көзі, Gamemax, VP 600S, 2124-0600R0003, 600W, Standard, АРFC, 20+4 pin, 1*4+4pin, 2*Sata, 1*Molest, 1*СС11- E6*Rj 1хNNew siNrombook 1хNew siV 1х{irodustirussN 1хNNew surrombruмелегіш 1-қосым такие 12см такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2124-0600R0003 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OCP/OVP/OTP/UVP/SCP/SIP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 1.98 келі кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200210144215 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 134074540 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 1 |
| SATA қосқыштарының саны | 2 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 600 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/vp-gamer/6368.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858756020 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 900 ₸





