Қуат көзі, Gamemax, VP 700S, 2124-0700R0054, 700W, Standard, APFC, 20+4 істікшелі, 1*4+4 істікшелі, 2*Sata, 1*Molex, 1*PCI-E 6+2 істікшелі, 1*PCI-E 12+4 істікшелі, Желдеткіш 12см, 150*140*86 см, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2124-0700R0054 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OCP/OVP/OTP/UVP/SCP/SIP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 2.12 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200210144833 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 146014576 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 1 |
| SATA қосқыштарының саны | 2 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 700 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/vp-gamer/6371.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858756037 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 900 ₸





