Гарнитура, Razer, Kraken V3 Pro, RZ04-03460100-R3M1, Ойын гарнитурасы, Икемді айналмалы микрофон, Динамиктер 50 мм, Жиілік диапазоны: 20 Гц– 20 КГц , 1 КГц жиіліктегі сезімталдық: 96 дБ SPL/мВт, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Сезімталдық | 96 дБ |
| Микрофон | бұрма |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-03460100-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 0.98 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 50 сағатқа дейін |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 50 мм |
| Дыбыс | THX Spatial Audio |
| Интерфейстер | 3.5 мм MiniJack, 2.4 ГГц |
| ТҮК коды | 0200164482050 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 105262039 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Зарядтауға арналған қосқыш | USB Type-C |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ДК / PlayStation / Android және ioS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/gameaudio/razer-kraken-v3-pro?srsltid=AfmBOopF2hM7yfX9_9TNCsulсavedzabutaciulurjluce@st{rusrus{VNNX}}Quljooks{sul}}szigjuls{NoreN>j{sata}}jsul2.j = = = = |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Микрофон түрі | Алмалы-салмалы |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымсыз / Сымсыз |
| Жиілік диапазоны | 20 Гц – 20 КГц |
| Штрих-код | 8886419378556 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 74 690 ₸





