Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, B7-BK-4M3C4, BLACK.SIR В7-BK-4M3C4, Mid-Tower, АТХ/M-АТХ /МА ІТАС-X, USB> 1, Dr2,5*2. 0-2,Wheriedieum OGVU-2_rustrozopzius; Manclusion 175х30 милицаминд; Manclument VGA = = = = = такие шыны, 365x210x452 мм. Б/П-сіз Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | B7-BK-4M3C4 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 210х456х370мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 315 |
| ТҮК коды | 0200207765300 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 116022559 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/240мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/56.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977916590489 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 900 ₸





