Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, DK-3-BK-1F5M-2F5S, Mid-Tower, АТХ/M-АТХ/M-ITХ, USB3.0*1, USB2.0*2, Vihoudovigopment Ingrmbluce-i Masigiguligiment Құрышты камералық аппарат 1х75х27х27х27х27х27х27х27х27х27х27х2711х01С; мимо = = = = = = такие 380x190x435 мм, Б/П-сіз, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DK-3-BK-1F5M-2F5S |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 447х190х402мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 290 |
| ТҮК коды | 0200207309801 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 118167965 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан: 120/240мм; Жоғарыдан: 120/240мм; Артынан: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/114.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418986260 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 000 ₸





