Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, D4-WH-1F5SW, Mid-Tower, ATX/M-АТХ/ M-ITX, USB3.0*1, USB2.0*2, HD AUDIO,4х120 милмин форм; V zV; 1|2,5|; Р 1; Р 1х2,5 км (Сенсер арқылы); КV i А диаметрге дейінгі; РNV 1... buss 1х30 км үшін; мимо = = = = = = такие 380x190х435мм, Б/П-сіз Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D4-WH-1F5MW-3F5SW |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 447х190х402мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 305 |
| ТҮК коды | 0200210091663 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 118168024 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.1stplayer.com/productdetails/id/54.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6974418986253 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 27 900 ₸





