Гарнитура, Razer, Barracuda X 2022 Roblox Edition, RZ04-04430400-R3M1, сымсыз, 20 – 20 000 Гц, 32 Ом 1 кГц кезінде, АС ҚОР БАР РШШ АФАРДА БЭШ-265 ОС КС 1 АСШІ КІ РШТЕСШЕС КІАРСИЯЛАС БСІ Р 1 1 Қ ААҚ Р 1 1 Қышқу 30 К мимо = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Сезімталдық | 96 дБ |
| Байланыс түрі | Сымсыз |
| Микрофон | алмалы-салмалы |
| жалғағыштың түрі | USB |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-04430400-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 0.84 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 50 сағатқа дейін |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 40 мм |
| Дыбыс | Виртуалды 7.1 |
| Интерфейстер | 3.5 мм шағын джек, 2.4 гГц, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200165230971 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 113686111 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Зарядтауға арналған қосқыш | USB Type-C |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ДК / PlayStation / Android және ioS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/gameaudio/razer-barracuda-x?sku = RZ04-04430400-R3M1 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Микрофон түрі | Алмалы-салмалы |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымсыз / Сымсыз |
| Жиілік диапазоны | 20 Гц – 20 КГц |
| Штрих-код | 8886419379348 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 77 590 ₸





