Қоректендіру блогы, Gamemax, GX PRO 1050G Gold White, 2121-1050B0030, 1050W, АТХ, АТХ, Вентилятор 14см, 20+4 pin, 4*СІ Ріпін-СС, 1_ЭN 1хШ АNХ 16,0, 1.5...ЭС АNХ 150,18бқбқсаных33 АСТОСТАР ОNiN 1 КІХVТОN = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2121-1050B0030 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | AFC/OCP/OPP/OTP/OVP/SCP/SIP/UVP |
| Қаптамада | 3 |
| Салмақ | 4.67 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х160х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| ТҮК коды | 0200208635077 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 158677826 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1050 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX 3.1 |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6931858767675 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 96 900 ₸





