Gamemax, GX PRO 1250G, 2121-1250B0027, 1250W, Gold, ATX3.1, APFC, 20+4 pin, 1*4+4pin, 5*Sata, 3 * Maul jac, 1*СС11-E 1*Nace 1х{11хVii» 1*СruС11-2-iN 0*СNi 1iV 12,5қбқ; Меzru.jopjro = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2121-1250B0027 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 3.5 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х160х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| ТҮК коды | 0200210144673 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 145596725 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1250 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/gx-rampage-rpg/5580.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858767682 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 101 900 ₸





