1STPLAYER, UV5 BK, UV5-BK-2FC7RR-1FC7, M-ATX/ ITX, 1*3.5"/2*2.5", Кулер 3*12см = Ккулерге 2,5х33х33х33х35 градус дейінгі компютерді бар-дан үш жүз төрт градусты диаметрден 133 градусты қоса алғанға, ВNV-2XX 1-2 500 км-286804827ммгж; VW мимо = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.51 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UV5-BK-2FC7R-1FC7 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 385х280х350 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 330 |
| ТҮК коды | 0200230920233 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 150471738 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 3 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/213.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | Micro ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977916592209 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 38 000 ₸





