Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, UV6 BK, UV6-BK-2FC7R-1FC7, M-ATX/ITX, 2*3.5"/3*2.5", Кулер 3* 12-0 Клубты пайдалану үшін кому- ральдардан құбырдан ұзындығы 15, ал ұзындығы 200 градусқа дейінгі ұзындығы 60 градус 14 фунт милларикалық диаметрге дейінгі құбыр ұзындығы 500 км кем болмайды Кейсер бар камералық кешенден 1.2.2. аспалы диаметр = такиео = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UV6-BK-2FC7R-1FC7 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 453х280х377 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| ТҮК коды | 0200230920288 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 150538912 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан:120/140/240/360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 3 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/215.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | Micro ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977916591387 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 40 000 ₸





