Гарнитура, Razer, BlacksharkV2 Pro, RZ04-03220100-R3M1 Ойын гарнитурасы Сымсыз 7.1 Surround Sound, 12 - 28000 Гц, 100дб, 100оС-тар. 500 мм; Бір бағытқа пайдаланылатын қоданысы 100-ге дейінгі Омма 12,5х01х2.Сым арқылы тартылған камералы қондырғылардың орналасу белдігі үш қабатты диаметрi 150 мыңмв = = = = = = = такие Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Сезімталдық | 100 дБ |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-03220100-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 1.12 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 24 сағатқа дейін |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 50 мм |
| Дыбыс | THX Spatial Audio |
| Интерфейстер | 3.5 мм MiniJack, 2.4 ГГц |
| ТҮК коды | 0200058291379 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 101982140 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Зарядтауға арналған қосқыш | Micro-USB |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ДК / PlayStation / Android және ioS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://mysupport.razer.com/app/answers/detail/a_id/3811/~/razer-blackshark-v2-pro-%282020%29-%7C-rz04-03220-support-%26-faqs |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Микрофон түрі | Алмалы-салмалы |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымсыз / Сымсыз |
| Жиілік диапазоны | 12 Гц – 28 КГц |
| Штрих-код | 8886419378310 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 90 990 ₸





