Gamemax, GZ 1000G, 2121-1000B0002, 1000W, ATX 3.1, ATX, Желдеткі 14 см, 20+4 pin, 4*PCI-E 6+2 pin, 10*SACA, 3х Melest, 16х4+4 pen, 15х0ббқж 150х10х27х8350мм, Шаған қорытпасы Абстракуль шамасы Аброкомминесті, АСС = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2121-1000B0002 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | AFC/OCP/OPP/OTP/OVP/SCP/SIP/UVP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 2.98 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х160х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| ТҮК коды | 0200208635268 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 158678003 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1000 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX 3.1 |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858755535 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 77 900 ₸





