Гарнитура, Razer, Blackshark V2 X, RZ04-03240100-Р3M1, Ойын гарнитурасы, Динамикалар 50 мм. 7.1 Surround Sound, 12 = 2180, 1 км-250х01х30х200 дейінгі қашықтықтағы дөңгелекше; Vбх18х30х2.200х01х3350х01б РШқбүбірқақшалық 1х30гх18х01х200-2х30 мимо = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Сезімталдық | 100 дБ |
| Байланыс түрі | Сымды |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-03240100-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 0.79 кг кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 50 мм |
| Дыбыс | Виртуалды 7.1 |
| Интерфейстер | 3,5 мм шағын джек |
| ТҮК коды | 0200058103061 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 100934284 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ПК / Mac / PlayStation / Xbox / Nintendo Switch / Android & iOS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/gameaudio/razer-blackshark-v2-x?srsltid=AfmBOoqQrsE-E998m7QaХ AHi 1zKTҒulVвzz_хV bХNVXXVІUVUNVІХV...VQVVІХХNVІХV...{}}2.ru{s>NV> мимо = такие |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Микрофон түрі | Алмалы-салмалы |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымды |
| Жиілік диапазоны | 12 Гц – 28 КГц |
| Штрих-код | 8886419378396 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 990 ₸





