Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, RT7 BK, RT7-BK-3FC7FC7, АТХ / М-АТХ / ITХ, 2*3.5"/3*2.5", куә, Кваркер 156х24 км дейінгі ұзындығы 143075х75 дейінгі рекварлар үшін 133 км; ұзындығы 224865х30х30 дейінгі; ұзындығы 133х33х30 дейінгі; ұзындығы 16х825050 км үшін 133х3050 мм; = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RT7-BK-3FC7R-1FC7 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 443х280х440 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 410 |
| ТҮК коды | 0200230920240 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 152273006 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,09 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Спереди: 360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/225.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977916590885 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 55 900 ₸





