Гарнитура, Razer, Blackshark V2 X, RZ04-03240600-R3M1, Ойын гарнитурасы, Динамикалар 50 мм, 7.1 Surround Sound, 12-2 мың 60о С850г; 11х200х200гг-35х01х01х01х01х01х01х01х01б диаметрі 30 градусты құратын бір жаққа арналған географикалық алаңның орналасуы үшін пайдаланылған қоныстық шам = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Түсі | Жасыл |
| Сезімталдық | 100 дБ |
| Байланыс түрі | Сымды |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-03240600-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 0.83 кг кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 50 мм |
| Дыбыс | Виртуалды 7.1 |
| Интерфейстер | 3,5 мм шағын джек |
| ТҮК коды | 0200058329522 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 103411538 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ПК / Mac / PlayStation / Xbox / Nintendo Switch / Android & iOS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/gameaudio/razer-blackshark-v2-x?sku=RZ04-03240600-R3M1 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Микрофон түрі | Алмалы-салмалы |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымды |
| Жиілік диапазоны | 12 Гц – 28 КГц |
| Штрих-код | 8886419379522 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 990 ₸





