Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, X4 M BK, X4-M-BK-2F7-14-1F7, М-АТХ / ITХ, 2*3.5"/2*2.5", Кулер 1х 12, 2х14 см, Клиренның биіктігінің 160-қа дейінгі; ұзындығы 120-метрге дейінгі; Үшаматтың 6550х01 дейінгі ұзындығы 111333350 км-ге тең, Кэмуромикалар 1 = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | X4-M-BK-2F7-14-1F7 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 422х210х365мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 330 |
| ТҮК коды | 0200208638511 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 103461163 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 3 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977916591042 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 900 ₸





