Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, IF8 BK, IF8-BK-4FO7-14, EATX / ATX / M-ATX / ITX, 3*3.5"/3*2.5", Салқындатқыш 4*14см, Салқындатқыштың биіктігі 180 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 435 мм-ге дейін, 440223480 мм, пайдаланылмаған, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | IF8-BK-4FO7-14 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 180 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 440х223х480 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 360 / 420 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 390 |
| ТҮК коды | 0200230920318 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 155504660 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 5 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,09 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Спереди: 420мм; Сверху: 360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.1stplayer.com/productdetails/id/354.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977916595354 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 53 900 ₸





