Компьютерлік корпус, 1STPLAYER, XP-G-WH-4F7-W, Mid-Tower, ATX/M-ATX, USB3.0*1, USB2.0*2, HD AUDIO / Marca,4х120мм ГОССІVWІ, V GA-ның ұзындығы, 2,5х2,5вх65х18х33х33х3350х18 дейінгі Креди құбырларының құбырлы қабырғалардың орналасуы 175 мимо такиео = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.51 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XP-G-WH-4F7-W |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 480х210х368мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200210229998 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 143447948 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 240 мм; Алдыңғы жағы: 360 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6977916593213 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 29 900 ₸





