1STPLAYER, Mi6-EV-BK, Mini-Tower, M-ATX/M-ITX, USB3.0*1, Type C*1, HD AUDIO/Mic, 165 мм, ВNNNNx3750х302,5; Жылыныпты диаметрге дейінгі ұзындығы 1х30х18х0130 градусты аспайын; Материалдарды қабылдау уақыты 11 км-2х3550х18 км кем; Жылынған қабат 165х3350 мимо такиео = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Mi6-EV-BK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 440х205х352мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200179527944 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 115995614 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240/280/360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/197.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418984020 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 49 900 ₸





