Қоректендіру блогы, Gamemax, RGB PRO 1300P, 2110-1300B0028, 1300W, Platinum, АТХ3.1, APFC, 20+4 pin, 2х4+4рin,10хSata, 4|Mellewx, 4|СС11-E 1*ruхNNewirombrombru 1хNNewirombluce 1хNNVVUNXX 165*150*86 см такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Размеры | |
| Салмақ | 3.28 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2110-1300B0028 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қаптамада | 5 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150x165x86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 14 см RGB |
| ТҮК коды | 0200286732033 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 145596733 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1300 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | Platinum |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/rgb-smart/5594.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858792226 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 107 900 ₸





