Gamemax, LION CORE 1200P, 2155-1200R0002, 1200W, Platinum, ATX3.1, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 8хSata, 4хMolex,4|ruso-Е 1*СС11–Э 1*СС11—Э 1хV = 1...Nomeds 175s, 1150х50х8350s, ТЕUVWN O мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Размеры | |
| Салмақ | 3.72 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2155-1200R0002 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қаптамада | 6 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х160х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| ТҮК коды | 0200210145007 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 145596737 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1200 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | Platinum |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/lion-core/5648.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858754026 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 114 900 ₸





