Электрлі дәл бұрау, Xiaomi, Electric Precision Screwdriver, BHR5474GL/MJDDLSD003QW, 24 в 1 Айналмалы сәтті 0,05Hm-0,2Hma Күшейткен кезен, 30Hм, 130 А в 30х18х3050 А жоғарыдан төменге айналдыру 1200 А Оқжаттар үшін 180—200 А уақытқа дейінгі бос ағу 180х30 градусқа арттырған = = = = = = такие болат S2, Phillips бастиегі PH000/PH00/PH0/PH1, Бесбұрыш Р2/Р5, Алтыбұрышы H0.7/H0.9/H1.5/H20, Wpar.sLparx [Grosiulrojieliroadus; Vi1.5|NV, J2.8|NV [2.2.11}}.QNNN>UNUQVVQWWWXXVU = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 0.47 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MJDDLSD003QW |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 30 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | Бұрауыш 159х Ø 16,4 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Бит өлшемдері: (C4× 45 мм) (C4 × 28 мм) |
| ТҮК коды | 0200136483931 |
| СЭҚ ТН коды | 8467292000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105586446 |
| Жинақтау | Сақтауға арналған контейнер, электрлік дәл бұрағыш, 24 бит, зарядтау кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Материал | Металл |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Корпустағы қосқыштар | Type-C |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Қуат көзінің түрі | Литийлі 350 МАч |
| Түсі | Сұр |
| Штрих-код | 6934177756474 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 490 ₸





