Автомобиль компрессоры, Xiaomi, Portable Electric Air Compressor 2 Pro, BHR9099GL/MJCQB07PQW, 0,2-10,3 bar, Жұмыс температурасы -10 °C-нан 45 дюйміне дейінгі номиналдық қуаты -27 АСғ Аса, Атаулық қуаты-75 НСС Шамның уақытқа уақыты бойынша шамамен -2,5,50х18х53 градусты құрау 1 12. мм, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 2500 МАч |
| Батарея сыйымдылығы | 24В/8Ач |
| Артикул | MJCQB07PQW |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 1.46 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 3 сағ |
| Толық зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Енгізу параметрлері | 5V 2A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қысым | 0.2|10.3 bar/ 3|150 psi |
| ТҮК коды | 0200165235532 |
| СЭҚ ТН коды | 8414809000 |
| Тауардың коды Kaspi | 138358290 |
| Жинақтау | Компрессор, Presta клапанының адаптері, Инелі Клапанның адаптері, Сақтауға арналған чехол |
| Материал | Металл/пластик |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Порттар | USB Type-C |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10-дан +45 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қуат көзінің түрі | 14.8 Wh |
| Шу деңгейі | 80 дБ |
| Штрих-код | 6941812797853 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 31 990 ₸





