Xiaomi, A Pro 2026 55”, L55MB-APRU, QLED, 4K UHD (38402160), 60Гц, Android, QuadA55, MaliG52MC1, 2GB/8GB, 178 °/178 градус Doldy Audro/ DTS-Х/DTS, рамигоның екінші қабаттары - bumopjutstrombiQs; 11 градус; VWQUQU = = = = = такие металл жақтау, қою сұр
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Операциялық жүйе | Android TV |
| Теледидар түрі | Qled |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 14.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | L55MB-APRU |
| Аудио | Dolby Audio |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 55“ |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 1, LAN, AV, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200173247084 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 146846693 |
| Қуаты (Вт) | 20 Вт |
| Кіріктірілген жад көлемі | 8 ГБ |
| Көлем | 0,16 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 2 ГБ |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1226х711х76 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 6941948705746 |
| Жарықтық | 300 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 229 990 ₸





