Смарт теледидар, Xiaomi, S Mini LED 2026 65", L65MC-SRU, QD-Mini Windows, 4K UHD (38402160), 60Гц, Android, Quad Cortex A55, Макилло Мухқабюлиюлло (370118) 3030200, 198230-23050, 1930-281 км, 198112-281х27; 11818112; V012727—3065; = = такие 2 такие VESA 300300 мм, металдан жасалған жиек, қара сұр
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Операциялық жүйе | Android TV |
| Теледидар түрі | Mini LED |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 19.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | L65MC-SRU |
| Аудио | Dolby Audio |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 65" |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 1, LAN, CI, AV, S/PDIF, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200295238953 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 160968497 |
| Қуаты (Вт) | 30 Вт |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 ГБ |
| Көлем | 0,16 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 2 ГБ |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1445,7|84,6|83 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 6941948708631 |
| Жарықтық | 600 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 399 990 ₸





