Смарт теледидар, Xiaomi, S Mini Windows 2026 85", L85MC-SRU, QD-Mini LED, 4K UHD (38402160), 144Гц, Android, QuadCrogred А73, Макилло Mati, Ijrogrmbi, 1930—2450 градус 118 градус 1935 градус 127 дюйм Outmbi 133 дюйм 118 градус 165 милль диаметрi 118—33 градус 135—4 = 2 = = такие CI+Slot, VESA 600400 мм, металл рамка, қою сұр
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Операциялық жүйе | Android TV |
| Теледидар түрі | Mini LED |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 42.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | L85MC-SRU |
| Аудио | Dolby Atmos |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 85" |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, CI, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetзонth |
| ТҮК коды | 0200300219656 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 161195529 |
| Қуаты (Вт) | 30 Вт |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 ГБ |
| Көлем | 0.35 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 3 ГБ |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1890|84|1083 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Штрих-код | 6941948708815 |
| Жарықтық | 600 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 699 990 ₸





