Xiaomi, S Mini LED 2026 98", L98MC-SRU, QD-Mini LED, 4K UHD (38402160) 144Гц, Android, Quad Cortex A73, MaliG52МАС1,3 GB / 32GB, 178 ° / 1950 градус 1965—0133 дюйм 19 км bijeli a.distops; 11 градус 127 мильза; 11 дюйм Vopjook; the мимо = = = такие CI+ Slot, VESA 600500мм, металл рамка, қою сұр
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Операциялық жүйе | Android TV |
| Теледидар түрі | Mini LED |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | L98MC-SRU |
| Аудио | Dolby Atmos |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 75.9 кг кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 98" |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, CI, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetзонth |
| ТҮК коды | 0200300219663 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 161195526 |
| Қуаты (Вт) | 30 Вт |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 ГБ |
| Көлем | 0.74 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 3 ГБ |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 2179|84|1246 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Штрих-код | 6941948708891 |
| Жарықтық | 600 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 299 990 ₸





