Xiaomi, S Pro Mini Windows 2026 75", L75MB-SRU, QD-Mini LED, 4K UHD (38402160), 144Гц, Android, QuadA73, Malig52MC1, 3GB / 32GB, 178 °/178 градус, Devovi gados, Echophonculadzighosiroadus; Outrojiziuse, АV такиео/D мм Jack, CI+Slot, VESA 400300 мм, металды рамка, қою сұр
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Операциялық жүйе | Android TV |
| Теледидар түрі | Mini LED |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 14.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | L75MB-SRU |
| Аудио | Dolby Atmos |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 75" |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200208637149 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 149014061 |
| Қуаты (Вт) | 30 Вт |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 ГБ |
| Көлем | 0.37 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 3 ГБ |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1700|950|90 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Экранды жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Штрих-код | 6941948707788 |
| Жарықтық | 600 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 599 990 ₸





