Компьютерлік корпус, Deepcool, CH260 R-CH260-BKNGM0-G-1, Micro АТХ/Mini-ITX, Type C*1/USB 3.0*2, HD-AUordi, Masus Insionaciuriceus Ombulopudroportus V GA до 174 милийге дейінгі, ұзындығы 180 мм, 1 * 34х35х35х35 милмиметрге дейінгі тігуші мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.86 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH260-BKNGM0-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 174 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 438х225х312,5 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 413 |
| ТҮК коды | 0200170246004 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145535261 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/CH260-High-Airflow-M-ATX-Compact-Case-Supports-Rear-Connactor- Motare opadandirombiuladoprombrombrombrombruce the //elusjluce jpeutce.jmbelsNacrodulument@studovruzus@portru. = = = такие |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412765233 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 019 ₸





