Мобильді телефон, TECNO, CAMON 50 Ultra 5G (CN7c) 256+8 GB, 6.78" AMOLED, Аккумулятор 6500 мАч, 50MPx+50MPx+80 MРх/50 MРх, Миdititax TN6878T, Скотт 17, Жылқайнели VUQWUNQNVUVQUVUNQ OUNADNAS OVQNNUNAD = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecno |
| Түсі | Жасыл |
| Құрылғы түрі | Ұялы телефон |
| Жад және процессор | |
| Ядролар саны | 8 |
| Процессор | Mediatek Dimensity 7400 Ultimate |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | 2.4 гГц |
| Батарея сыйымдылығы | 6500 мАч |
| Артикул | CN7c |
| Базалық бірлік | дана |
| Негізгі тактілік жиілік | 2.6 гГц |
| Қаптамада | 32 |
| Bluetooth нұсқасы | 5.4 |
| Салмақ | 0.53 кг кг |
| Кіріктірілген жады | 256 ГБ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Экран диагоналы | 6,78" |
| ТҮК коды | 0200334128061 |
| СЭҚ ТН коды | 8517130000 |
| Тауардың коды Kaspi | 164275644 |
| SIM-карталардың саны | 2 |
| Материал | Шыны пластик |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 8 ГБ |
| Негізгі камера | 3 камера, 50Мп+50п+8Мп |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Қамту | Gorilla Glass 7i |
| Экран ажыратымдылығы | 1208|2644 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Пластик, шыны |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP68/IP69K |
| SIM-карта түрі | Nano sim |
| Зарядтауға арналған қосқыш түрі | Type-C |
| Алдыңғы камера | 50Мп |
| Штрих-код | 4894947120398 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 239 990 ₸





