Коммуникациялық шкаф, SHIP, 601S.6615.24.100, 124 серия, 19'' 15U, 600*600х800 мм, Ш*Г*В; Алдыңғы есіктің терезелері бойынша тесіп өтуімен, артқы қақпалығы бар темір керілген алдыңғы терезе; IPC rosijuniis алты қабат тесілетін темір аспашамды; АХІV Абүтігі бар темірге ұстатпа қабырғалы дөңгелек терезенің; Кенжүпті дөңгелектер арқылы = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6615.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 15U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х600х800 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200213756460 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0,34 м<sup>3</sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 370 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6916091100007 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 159 574 ₸



