Коммуникациялық шкаф, SHIP 601S.6642.24.100, 124 серия, 19'' 42U, 600*600*2000 мм, Ш*Г*В; Алдыңғы есіктің алдыңғы есіктері шыныланған терезе есіктер жақтау = терезе қабырғасындағылар арқылы протизаль терезе арқылы; Арты терезенің алдыңғы терезенің алдыңғы терезенің алдыңғы терезенің алдыңғы терезеге тигізілетін қақпалығының алдындағы бос қабырғалардың алдыңғы жағында орнатылатын алдыңғы терезе бар терезе үшін алдыңғысы үш жағында үш бөлменің бар қабырғасы бар = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 87 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6642.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 42U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х600х2000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200213756439 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0.38 м<sup>3 </sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 370 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6917061100867 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 273 134 ₸



