Коммуникациялық шкаф, SHIP, 601S.6847.24.100, 124 серия, 19'’ 47U, 600*800*2200 мм, Ш*Г*В; Алдыңғы есіктің терезелері бойынша тесіп өтіп шыңдалған = алдыңғы терезенің алдыңғы жақтағы терезенің артындағысы терезе алдыңғы терезеге арналған қабырғалы дөңгелектерімен қоса алдыңғы жағында терезе қабырғаларының алдындағы бос қабырғасы бар қабырғаны керуші артқа ашылған темір қақпақтарының алдындағы бір терезе бар қабырғаны ашылған; алдыңғы терезе үшін алдыңғы жағында кем такиее = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 110 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6847.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 47U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х800х2200 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200213754947 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0.43 м <sup>3 </sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 570 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6929061104462 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 337 659 ₸



