Смартфон, OSCAL, Tiger 8, 5G, 4GB 128GB, 6.88", Android 15.UMS9620(T8100), Камера 16MП/8 Мп, FHD+ 1604х720, Вuledhosterijiabomhombulopjiged 1,18W chakirombulopi.rustomophonciage сайтты пайдалану үшін пайдалану үшін қолданылып жүрген диаметрге дейінгі қондырғы = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oscal |
| Құрылғы түрі | Смартфондар |
| Түсі | Қара |
| Жад және процессор | |
| Ядролар саны | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Экран | |
| Экран ажыратымдылығы | 1612х720 |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4/5 гГц |
| Батарея сыйымдылығы | 5000 МАч |
| Артикул | Tiger 8 |
| Аудио-шығыс | AUX астында 3,5 мм jack |
| Базалық бірлік | дана |
| Негізгі тактілік жиілік | 1.6 гГц |
| Сымсыз зарядтау | Жоқ |
| Қаптамада | 20 |
| Салмақ | 0.41 кг кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Экран диагоналы | 6,56" |
| ТҮК коды | 0200285153792 |
| СЭҚ ТН коды | 8517130000 |
| Тауардың коды Kaspi | 158399829 |
| SIM-карталардың саны | 2 |
| Материал | Металл/пластик |
| Кіріктірілген жад көлемі | 128 ГБ |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 4 ГБ |
| Негізгі камера | 13 МП |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| SIM-карта түрі | Nano sim |
| Зарядтауға арналған қосқыш түрі | Type-C |
| Алдыңғы камера | 8 МП |
| Штрих-код | 6931548323785 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 94 990 ₸





