Компьютерлік корпус, Zalman, N4 Rev.1, Mid Tower, ATX/mATX/Mini-ITX, USB 3.01/USB 2.02, HD Audio/Mic, 3*120/140мл, радиобойлы радиотехникалығы аспалы диаметр, камератор куәсерлік кабинеті бар контейнер нөмірі; VUQNVUXWQUQ OWQ OVQV; ViV OXVQ; bacij = = = = = = = такие мм. Б/П-сіз Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.54 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | N4 Rev.1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 163 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 446х204х396мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 315 |
| ТҮК коды | 0200208402877 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 110838126 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/240мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&проductSeq=1372&searchCategory1=5 &sownch Catehoction32}} =-99 &sownchKey{}}}}}} {\ownive}}{Ned Out bopjedce burst}} bopjopce bsaig biulop@utjook 1 = = = = = = = такие |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213763946 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 900 ₸





