Компьютерлік корпус, Zalman, N5 OF, ATX, Mid Tower, ATX / mATX / Mini-ITX, USB 3.0*1/2.0*2, Audio/Mic, Кулер 3х12 см. ақ GPS Құраушысы бар бөлменің диаметрі 11,75х75х30х27 165х30х30 дейінгі қабырғалың қалыңдылық шегінен 186х33х30 дейінгі процессорлар бар қабырғасындағы кеміп қеннің қалыңдығы = = = = = = = такие Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | N5 OF |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 450х200х437мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 360 |
| ТҮК коды | 0200236641187 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105906182 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан: 120/240мм; Артынан: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=2&pageUnit=10&pageUnit=12&productSeak{sownchCatrohorusjab>Nrosaport{rozulopjopjopru}}Nabusop}}sopomacaciul bulutjac{zopruce}}shoji{N = = = = = = |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213769948 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 27 900 ₸





