Компьютерлік корпус, Zalman, M4 White, Mini Tower, mATX/Mini-ITX, USB 3.02/USB 2.01, HD Audio, 4120 мм RGB желдеткіштер Цебромышқынның ұзындығы 157 милиметрге дейінгі VGA до 320мм дейінгі Бірқатары 1,0 мың = 3050х33х33х33х01х33х01х33х01х33х01х01х01х30 мм = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | M4 White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 385x208x425 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200136434469 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 116858983 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан: 120/240мм; Жоғарыдан: 120/240мм; Артынан: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/EN/Product/ProductDetail.do?pageIndex=1&pageSize=10 &productSeq{{{{{суреті>>}} //zopageQorroz{}}zel}}}}sopageQabopjabroad{ruzhomb}}{sophonculs>ru}}Nabrombrombops = 1 & sopigj = = = = = = = = такие |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 8809213763410 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 900 ₸





