1STPLAYER, DK PREMIUM PS-800AX, 800W, ATX, APFC, BRONZE, 20+4pin, 2*4+4pin, 6*Sata,3*Mollех 4*СІ-Э 7|2) = 1хС11Х27х0150Х27 милидтер; Черый; 11х27х0130х0130х0130х0130х0130х35х27С мимо = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DKPM-BRZ-800-BK-EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/SCP/UVP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 2.2 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200208620363 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 115912517 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 800 Вт қуат. |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Bronze |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.1stplayer.com /productdetails/id/132.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418988677 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 500 ₸





