Ауа тазартқыш, Dreame, PM10 RU, CVF24A, Қолданылатын облысы 36. Тең тазарту аумағы 100, PCADR (қатты бөлшектер), 300m/сағ, FCADR (формальдегид) 11-метр 1, ауа қашығының ұзындығы 16 милль 150 130х30 градусты құрады; қызмет ету уақыты 19-қа дейінгі уақытша уақытын қосарлы түрде пайдаланылып отырған ауаның түріне 2,5 км қосып алсақ: 150х3050; = = = = = = = = такие Ластаушы заттардың 14 түрін тазарту Шуыл деңгейі 60 дБ, Қос ауа құбыры + ағынды технология, фирмалық қосымша арқылы жұмыс; ағылшынша дауыстық басқару, LCD экран, 7-өлшеулі зондтау, автоматтық мониторинг Қамқордан алу үшін неғұрлым ыңғайлы жағдайлар жасауға арналған жобаны қаржы-несие құралдары мен қажетті шарттар белгілеген шектеуден кем болмайтын тиімділікті шектеуге негізделген режим арқылы қызмет етеді; Күткен кезеңдер мен кезеңнің нақты уақыт кезеңін қоса формальдегидтi жою жылдамдығы 97.20% Плазмалық стерилизация, Ультракүлгiн стерилизация Формальдегидтің бөлiнуi Ауа тазалау. Сұр
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түрі | Тазартқыш |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 6.35 кг |
| Аспаптың қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 55 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CVF24A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Аниондар генераторы, алмалы-салмалы ауа өткізгіш қақпағы, жарықтандыру |
| ТҮК коды | 0200133479333 |
| СЭҚ ТН коды | 8509800000 |
| Тауардың коды Kaspi | 140425077 |
| Ауаның тазалығын бақылау | Иә |
| Корпус материалы | Пластик, металл |
| Қуаты (Вт) | 40 Вт |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 37 м2 |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 1,55 Вт |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Кесте бойынша тазалау | Иә |
| Құрылғыны басқару | Сенсорлық, қосымша арқылы |
| Сүзгі | алдын ала тазарту, HEPA (13 класс), көмір |
| Штрих-код | 6977328066626 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 299 990 ₸





