Компьютерлік корпус, Zalman.i3 NEO ARGB White, Mid-Tower, АТX/m-АТХ /Mini- ITX, USB2.0*1/ USB3.0*2, Audio / Maber, куәлар 4* 12 см, АNRD Vistedopacus Шығындарға қажетті процессорлар үшін пайдаланылады; Үлгінің компротекторлы камералық құрылымдарды қамтиды ; Радиотехника жүйесі үшін қажетті шкаланы қолданған = 160 мм = = = = такие Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | i3 NEO ARGB White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 484х219х422мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 355 |
| ТҮК коды | 0200208402624 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 118554361 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Үстінен:120/140/240мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&poductSeq=1524&searchCategory1= такие> sategagrI{-2>{}} &sateholes}}}} // bjpejook{satajooks}}}}}} //{sigjif> bjpece bruabsrusa bjopment // sophaz = = = = = = = такие |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 8800263651177 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 900 ₸





