Компьютерлік корпус, Zalman, i3 NEO TG White, Mid Tower, ATX/mATX/ Mini-ITX, USB 3.0*2/2.0*1, Audio/Mic, Кварттер 4х12 см, АNQNV АWК 133х01х01х27х0150 127С 133-281-265х27 км 11013335 135-23301 11233353450 12730 VGA = 3 = 3 = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | i3 NEO TG White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 162 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 484х219х415мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 355 |
| ТҮК коды | 0200205200117 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 110828729 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Үстінен:120/140/240мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 8809213765629 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 52 900 ₸





