Компьютерлік корпус, Zalman, P10 Black, Mini Tower, mATX/Mini-ITX, USB 3.01/USB Type-C1, HD Audio, 1120 мм ZM-AF120 АРГB ауаны тартымдан аспаған жүйенің құбыр биіктігінен ұзындығы 15х33 см дейінгі диаметрге дейінгі ұзындығы 14х33х01х01х01х01х01х01х27х27х27х27х27х27х01 мм = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | P10 Black |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 173 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 442х216х418мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 384! |
| ТҮК коды | 0200210258141 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 153661797 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240мм; Артқы жағы: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 5 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8809213764271 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 900 ₸





