Компьютерлік корпус, Zalman, P10 NAMU White, Mini Tawer, mATX/Mini-ITX, USB 3.01/USB Type-C1, HD Audio, 3120 мм желдетткіш, процессорлы шоқтығының биіктігінің диаметрі, 130,65х35х35х01; 1127х33х01х35 градусқа; 112.2.11; 112.2.1150 км; 1135х01х01х35 мм; 423х216 такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | P10 NAMU WHITE |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 173 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 423x216x422мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 340 |
| ТҮК коды | 0200120901755 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 153502705 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240мм; Артқы жағы: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 5 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.zalman.com/RU/Product/ProductDetail.do?pageIndex=10&poductSeq=1634&searchCategory1= такие> sategagrI{-2 = b{sopur|{}}zelzel}}}}}}sopherQaculopru{satazhoul}} // baculment{XrusQ}}szopjac...sopher= = = = = = = |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 8800263650385 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 61 684 ₸





